Gabriela Soukalová: biografija, karjera, asmeninis gyvenimas

Gabriela Soukalová - garsus čekų biathlete. Jis yra daugelio laureatas Pasaulio taurės, olimpinių žaidynių prizininkai, laimėjo Individualios ir komandinės varžybos. Kokie yra garsaus Gabriela Soukalová nuopelnus? Asmeninis gyvenimas, foto ir biografija sportininkų bus toliau svarstomi.

, kad pirmaisiais metais

Gabrielė Soukalová, nuotraukos, iš kurių galima matyti šią medžiagą, aš gimė lapkričio 1, 1989 mažame miestelyje Jablonec nad Nisou Čekoslovakijoje. Mergaitės tėvai buvo profesionalūs sportininkai. Tėvas buvo nacionalinės komandos apie slidinėjimo šokinėja narys. Jo motina buvo slidėmis, o taip pat žaisti Čekoslovakijoje, atsižvelgiant aukščiausių pozicijų olimpinėse žaidynėse.

Gabriela Soukalová, kurio asmeninis gyvenimas nuo vaikystės sumažėjo, dieną ir naktį svajoja tapti profesionalus slidininkas, norintiems viršyti jų tėvų pasiekimus. Nepaisant to, per didelis dėmesys sporto mergaičių nesutrukdė jai sėkmingai baigti mokyklą. tada gabriela gabriela Soukalová buvo įstojo į institutą, kur ji buvo nuneštas dainuoti ir groti pianinu. Pagrindinis profilis aukštojo mokslo institucijos, užsienio kalbos tapo ją. Beje, šiandien sportininkas nustebino žiūrovus su savo sklandžiai anglų ir išskirtinių vokalinių sugebėjimų.

Pradėti sporto karjerą

Gabrielė Soukalová, nuotrauka, kuri yra pateikta straipsnyje, atėjo į didįjį biatlono 2005 metais. 2008 metais talentingas sportininkas dalyvavo nacionalinėje komandoje. Netrukus ji nuvyko kartu su komandos Jaunųjų Pasaulio čempionate. Tačiau, tikimasi, kad pirmosios nesėkmės ir nusivylimas. Pasak konkurso ir sportininkas rezultatai negali "peršokti" virš 20-osios pozicijos kokios rasės. Tačiau, nepaisant tokių kuklių rezultatų, Gabrielė Soukalová nebuvo išsiųstas trenerius į rezervą. Jau kitą sezoną biathlete pradžioje dalyvavo Continental Pasaulio taurės. Ten ji uždirbo daug taškų į Čekijos komanda, kuri laimėjo aukso medalius čempionato įskaitoje. 2009, Gabrielė Soukalová pirmą kartą per savo karjerą, dalyvavo ne biatlono pasaulio taurės lenktynėse. Sportininkas parodė gerą tikslumą šaudymo. Tačiau, tai yra gana mažas greitis sumuojami ilgalaikėje perspektyvoje.

Nuo sezono 2012-2013 gg pradžioje. Gabrielė pradėjo gyvenimą pasisekė serija. Pasibaigus Pasaulio čempionato Pokljuka pradžios, ji tapo viena iš dešimties geriausių sportininkų. Nuo to momento Gabrielė Soukalová nėra praleistų galimybę pasiekti taškų zoną. Kitame etape tarptautiniuose konkursuose Khanty-Mansiysk biatlono tris kartus laimėjo lenktynėse pergalę, kuri leido jai būti 6 poziciją bendroje įskaitoje ties pasaulio taurės pabaigos.

Olimpiada

Tuo olimpiados Gabriela Soukalová buvo pirmą kartą 2010 m. Intercontinental varžybos vyko Vankuveryje, Kanadoje. Iš talentingų sportininkų debiutas paaiškėjo, neryškus. Atskirų rasių Gabrielė Soukalová parodė tik 60-ąjį rezultatas, estafetė su komandos baigė 16-osios pozicijos.

Daug našiau Gabrielė Soukalová, kurio nuotraukas galima matyti pirmiau, atliekamas tuo Sočyje olimpinėse žaidynėse, kurios vyko 2014 m. Į sprinto sportininkas užėmė 29-ąją vietą. Siekdama biathlete neturėjo kelias sekundes paversti trečią poziciją. Individualaus rasės Gabrielė Soukalová vėl pradėjo 4.

Sėkmingiausias pasirodė Gabriela starto. Čekijos biathlete užėmė antrąją vietą čia pirmą kartą per savo karjerą gavo olimpinių žaidynių medalį. Jo antrasis "Silver" Gabrielė Soukalová laimėjo mišrių Estafetėje.

Gabrielė Soukalová: asmeninis gyvenimas

beveik visą laiką sportininkas praleidžia mokymo ir dalyvavimo varžybose. Atsižvelgiant į įtempto grafiko, jis beveik neturi būti išsiblaškęs kas nors kitas. Gabriela Soukalová Tačiau nuotraukos, kurią galite pamatyti šioje skiltyje, dar rado laiko pradėti santykius su jaunuoliu. Pasirinktos sportininkai tapo Čekijos badmintono žaidėjas Petras Koukal.

Atsižvelgiant į 2016 m pavasarį pora suvaidino vestuves. Pažymėtina, kad vestuvių ceremonija įvyko penktadienį, 13. Tačiau tokia baisi diena nesustabdė būsimus sutuoktinius, kaip atlikti vestuves kitu metu tiesiog negalėjau Gabriela Soukalová. Nuotrauka pora aukščiau pateikti.