Arturas Gachinsky, Biografija

Arturas Gachinsky - garsus Rusijos dailiojo čiuožimo. Jis patiekiamas su atskirų programų. Jis laimėjo medalius įvairių nominalų pasaulyje ir Europos čempionatuose. Jis eina į sporto meistro tarptautinės klasės titulą.

Biografija sportininkas

Gachinsky Artūras gimė Maskvoje 1993 m. Kaip vaikas, aktyviai važinėti riedučiais, ji pradėjo čiuožimo šešerių. Iš sostinės į Sankt Peterburgą jo šeima persikėlė 2002 metais.

Čia jis pirmą kartą pasirodė jo asmeninis treneris. Jie tapo Aleksejus Mishin, kuris kalbėjo anksčiau porų dailiojo čiuožimo Tamara Moskvina. Vienu metu jis laimėjo SSRS čempionatą laimėjo sidabro medalį pasaulio čempionate Kolorado Springsas Amerikos ir Europos čempionato Švedijos Västerås.

Gachinsky priimant svarbius poslinkių vaikų varžybose. Ir tada jie grojo pagal savo motinos vardu - Gil.

debiutas suaugusiųjų turnyruose

Pirmoji sėkmė Arturas Gachinsky pasiektas 2006 metais, kai jis tapo trečiuoju Rusijos čempionate tarp jaunių. Kitais metais, dailiojo čiuožimo federacija nusprendė leisti jam dalyvauti suaugusiųjų nacionalinio čempionato. Tuo metu jam buvo tik 13 metai.

Tai buvo unikalus sprendimas. Niekada anksčiau toks jaunas sportininkas nedalyvavo Rusijos čempionate. Viskas ledas iš 18 dalyvių. Gachinsky įmetė 161 taškus ir užėmė 14. Turnyro nugalėtoja tapo Andrejus purvo, surinko daugiau nei 222 taškų. Pradedant 2008 metais, jis pasirodė tarptautinėje arenoje. Pasirinkta Grand Prix Final čempionu. Tai kasmetinis konkursas, kuriame sportininkai yra geriausi sezono. Arturas Gachinsky paėmė aštuntasis, paskutinę vietą. Tais pačiais metais jis vėl kreipėsi į Rusijos čempionatą. Šį kartą buvo devintas. Pergalė laimėjo Sergejus L. Varnas.

Pirmieji apdovanojimai

ateinantį sezoną Gachinsky vėl pasirinktas Junior Grand Prix ir ten laimėjo dar paskutinę vietą. Jis buvo dalis Rusijos nacionalinei komandai Jaunųjų pasaulio čempionate, bet pasitraukė likus kelioms dienoms iki rimto šalčio pradžios. Kitas pasaulio taurės sukūrė sėkmingą jaunesnysis jį. Jis tapo trečia, antra tik Kinijos Song Nanyu ir Japonijos Yuzuru Hanyu.

Rusijos čempionate buvo priimtas praėjusių metų lygį, atsižvelgiant 10-oji vieta. 2010 tapo 13-Rusijos čempionate, tada atėjo Jevgenijus Pliuščenka erą. Jis buvo tas, kuris laimėjo aukso medalį.

2011 buvo raktas į sportininko karjerą. Rusijos čempionate jis niekada veikė kaip sėkmingas, laimėjo sidabro medalį. Konstantinas Menshov, baigusiems pirmąją vietą, jis prarado apie 14 taškų.

Kitą sezoną jis pakartojo savo pasiekimą. Šį kartą pergalė atiteko Jevgenijus Pliuščenka, kuris gavo 5 punktais daugiau už kiekvieną veiklos nei Arthur Gachinsky. Čiuožėjas, kurio nuotraukos ėmė atsirasti sporto žiniasklaidos, nepasidavė. Tačiau po metų ir ne hit ant pjedestalo, o likęs ketvirtadalis. vėl laimėti Plushenko. Artūro pagrindiniai varžovai - Varnas ir Menshov, antra ir trečia atitinkamai. 2014, iš autobusų Arthur Gachinsky kaita. Čiuožėjas ruošia šviežių kambarius, bet ir vėl nepavyko laimėti medalį Rusijos čempionate. Baigė šeštas. Čempionatas triumfuoti šį kartą buvo Maksim Kovtun.

Ir 2015 Gachinsky - Šeštoji. Gruodžio mėnesį, jis paskelbė apie savo pasitraukimą.

Programos

Į dailiojo čiuožimo pasaulio atėjo Gachinsky Trumpa programa "Flamenco" - šviesus, išraiškingą ispanų šokį. Į laisvą skate, jis užkariavo šokių remiantis iš "Romeo ir Džuljeta" dirba muzikos italų kompozitoriaus Nino Rotos teisėjams. Ir demonstracijose važinėtis Elvis Presley.

Per savo karjerą jis išleido keletą dešimčių kambarių trumpuoju ir ilguoju programas. Jis grojo pagal už filmų "Ponas ir ponia Smith" į britų kompozitoriaus John Powell, "Ana Karenina" Italijos Dario Marianelli, "Interviu su vampyrų" Amerikos Elliot Goldenthal, "451 Farenheito" lenkas Wojciech Kilar muzikos garso takelių. Ir spolzovat Šostakovičiaus kompozicijų, Tomaso ALBINONI, Keiko Matsui ir Michael Jackson.